Офіційний дилер DJI в Україні

В Amazon до питання кур'єрських БЛА підійшли з усією серйозністю. Зокрема, в корпорації звернули увагу на неоднорідність складу посилок - використовувати для їх доставки однакові безпілотники нераціонально і марнотратно.

126 06.4.2018 в 15:42


Більшість сучасних дронів пристосовані для доставок однорідних за вагою вантажів, а також для польотів в межах заданого періоду часу. При зміні ваги посилки і дистанції доставки, їх ефективність істотно скорочується.В Amazon до вирішення проблеми, як завжди, підійшли оригінально - компанія розробила універсальну модульну систему, здатну доставляти різнорідні за вагою та формою посилки на різні відстані

.Запатентована технологія дозволяє об'єднувати декілька дронів в одну колективну "платформу". Апарат може масштабуватися практично нескінченно, що дозволяє перевозити вантажі будь-якої ваги, розміру і кількості.

Коли колективна платформа досягає потрібної точки (наприклад, точки доставки), окремі дрони можуть розлітатися в різних напрямках, при необхідності групуючись в інші платформи. Об'єднані в "платформу" БЛА ділять між собою обчислювальні ресурси, енергію, спільно займаються навігацією. Система стає більш помітною для радарів і обивателів, що полегшує диспетчеризація і ухилення від зіткнень. Платформа також дозволяє оптимізувати витрати енергії окремих БЛА, уповільнюючи швидкість обертання їх роторів таким чином, щоб зберегти стійкість в повітрі і оптимізувати всі інші показники.


Різні формації дронів, об'єднаних в загальну платформу, дозволяють поліпшити її аеродинамічні показники.

.До слова, раніше в цьому році Boeing запатентував схожу технологію. Чи зможе це призвести до патентної війні між гігантами в майбутньому? Час покаже.