Офіційний дилер DJI в Україні

Компанія Amazon запатентувала дрон, здатний реагувати на жестові і голосові команди людини.

145 31.3.2018 в 8:44


Патент Amazon: дрон, що реагує на жести і голос


Компанія Amazon запатентувала дрон, здатний реагувати на жестові і голосові команди людини.

Нещодавно Відомство по патентам і товарним знакам США (USPTO) схвалила патентну заявку Amazon, яка була оформлена ще влітку 2016 року і в якій йдеться про нову технологію для дронів (можливо, для майбутніх дронів-кур'єрів). У документі, як передає New Atlas, описуються безпілотники, здатні реагувати на жести і голос людини. Ці сигнали будуть зчитуватися світловими і звуковими датчиками і порівнюватися з наявною базою даних. Потім, проаналізувавши команду, дрон або підлетить ближче (якщо клієнт, наприклад, жестом кличе його) або ж, навпаки, відлетить убік (наприклад, якщо людина жестом проганяє його). Однак на які конкретно команди будуть реагувати такі дрони, Amazon не уточнює.

Втім, поки мова йде всього лише про патент і невідомо, чи знайде така технологія коли-небудь застосування в Дронь Amazon. Хоча компанія досить активно розробляє ідею сервісу дронів-кур'єрів, на даний момент незрозуміло, чи будуть (і коли) вони введені в експлуатацію (для цього Amazon, зрозуміло, потрібно буде отримати відповідні дозволи).


У лютому стало відомо про патент Samsung, в якому описувався «літаючий екран», здатний реагувати на жестові і голосові команди користувача, а також відстежувати його обличчя і руху очей.